Skip to main content

Yhteystiedot

Ota yhteyttä ja kysy lisää.

Yhteydenottolomakkeelle

Toimisto

Pääkonttori, varikko

Ampeeritie 11
21530 Paimio

Toimisto, varikko

Yrittäjäntie 13 b
01800 Klaukkala

Laskutus

Laskut ainoastaan verkkolaskuina. Liitteet tulee lähettää laskun yhteydessä. Jokaisesta työmaasta tulee tehdä oma laskunsa. Laskulla on oltava pakollisten laskumerkintöjen lisäksi työnumero ja tilaajan nimi.

Maksuehto 30 pv netto.

Verkkolaskutusosoite 003725512838
Operaattori Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus DABAFIHH

Yhteydenottolomakkeelle

Työnjohto

Työpäällikkö

Jarno Koivula
040 139 3223
jarno.koivula@tehan.fi

Työpäällikkö

Mikael Sonck
040 124 5111
mikael.sonck@tehan.fi

Työmaapäällikkö

Joonas Kähkönen
050 342 2555
joonas.kahkonen@tehan.fi

Työmaapäällikkö

Ville Haaparanta
040 138 9394
ville.haaparanta@tehan.fi

Työnjohtaja

Matti Lahtinen
040 615 8957
matti.lahtinen@tehan.fi

Työnjohtaja

Jesse Laine
040 150 3926
jesse.laine@tehan.fi

Työnjohtaja

Jussi Sulkama
040 510 1095
jussi.sulkama@tehan.fi

Työnjohtaja

Harri Joki-Luomala
040 833 7838
harri.joki-luomala@tehan.fi

Työnjohtaja

Joona Liukku
040 680 3455
joona.liukku@tehan.fi

Työnjohtaja

Marko Tarvainen
040 680 3469
marko.tarvainen@tehan.fi

Tuotannon työnjohtaja

Juha Fagerholm
040 524 2920
juha.fagerholm@tehan.fi

Mittaustyönjohtaja

Marika Tolonen
040 180 4956
marika.tolonen@tehan.fi

Laatujohtaja

Jonne Piirainen
040 826 8811
jonne.piirainen@tehan.fi

Hallinto

Työnjohtaja/tarjouspyynnöt

Mika Aaltonen
045 164 5934
tehan@tehan.fi

Talousjohtaja

Sami Aaltonen
0400 248 993
sami.aaltonen@tehan.fi

Työmaasihteeri

Helena Hellsten
040 7458 4484
helena.hellsten@tehan.fi

Työmaasihteeri

Jamiina Wirtanen
0400 305 534
jamiina.wirtanen@tehan.fi

Työmaasihteeri

Sara Ruohonen
040 120 4909
sara.ruohonen@tehan.fi

Yhteydenottolomake

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Yhteydenottoni liittyy
Click or drag a file to this area to upload.
Haluan että minuun otetaan yhteyttä
Haluan alustavan tarjouksen

Ota yhteyttä ja kerro lisää projektistasi. Me kuuntelemme.